Jarmark Bożonarodzeniowy Wejherowo

Jarmark Bożonarodzeniowy w Wejherowie

Po raz dziewiąty na Wejherowskim rynku zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera. Trwający już od mikołajek Jarmark Bożonarodzeniowy to doskonała okazja nie tylko do świątecznych zakupów, ale również uczestnictwa w towarzyszących mu atrakcjach i wydarzeniach. 

Jarmark w Wejherowie trwał będzie do 23 grudnia na placu Jakuba Wejhera. Funkcjonował będzie w godzinach 12:00-19:00 od poniedziałku do czwartku. W weekend natomiast (piątek-niedziela) czynny będzie nieco dłużej, ponieważ od 12:00 do 21:00. Na tegorocznym wydarzeniu odwiedzić będzie można 20 stoisk, oferujących przeróżne świąteczne ozdoby, prezenty i przysmaki. Nie zabraknie również klasycznego grzańca, kawy, herbaty oraz gorącej czekolady. 

Dla najmłodszych czekać będą przejażdżki świąteczną, oświetloną karuzelą. Miłośnicy łyżwiarstwa skorzystać będą mogli natomiast z otwartego w godzinach funkcjonowania jarmarku lodowiska. Wszystkie powyższe atrakcje będą w tym czasie darmowe. 

W weekendowe soboty i niedziele w godz. 15:00-17:00 czas dodatkowo będzie można spędzić, uczestnicząc w animacjach, prezentacjach artystycznych oraz spotkaniu z Mikołajem.