Nieszczęśliwy wypadek drogowy pod Człuchowem na drodze wojewódzkiej numer 201

Na drodze wojewódzkiej numer 201, w pobliżu miejscowości Człuchów, doszło do tragicznego zdarzenia. Przed godziną jedenastą rano, na odcinku pomiędzy Barkowem a Bińczem, samochód osobowy zderzył się z drzewem. Niestety, kierujący pojazdem mężczyzna nie przeżył tego zdarzenia.

Potwierdził to w rozmowie z Radiem Gdańsk młodszy brygadier Piotr Frankenstein, reprezentujący Państwową Straż Pożarną. Zgodnie z jego relacją, po dotarciu na miejsce zdarzenia ratownicy odnaleźli samochód marki mitsubishi pajero, który leżał w rowie. Za kierownicą znajdował się 62-letni mężczyzna, który niestety nie przeżył kolizji. Ofiara była mieszkańcem gminy Czarne i podczas tragicznego wydarzenia podróżowała samotnie.

Służby policyjne przekazały informację, że z jeszcze nieznanych powodów samochód zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Na chwilę obecną droga wojewódzka numer 201 jest całkowicie zamknięta na odcinku, na którym doszło do wypadku. W działania ratunkowe zaangażowane są cztery zastępy ratowników. Przyczyny oraz okoliczności nieszczęśliwego zdarzenia będą badać śledczy.