Festyn Rodzinny przy ulicy Piłsudskiego w Kartuzach – zaproszenie dla rodzin i przyjaciół

„Jedynka” z Kartuz zaprasza wszystkich na coroczne, rodzinne świętowanie, które jest doskonałą okazją do cieszenia się czasem spędzonym razem z najbliższymi i przyjaciółmi, korzystając z różnorodnych atrakcji. Każdy kto szuka świetnej zabawy, nie powinien przegapić tego wydarzenia!

Bliskie spotkania z rodziną i przyjaciółmi będą miały miejsce w najbliższą sobotę, 6 czerwca, na boisku typu „Orlik” przy ulicy Piłsudskiego w Kartuzach. Całość rozpocznie się o godzinie 12:00, a zakończy o 16:00. Podczas tych czterech godzin jednym z głównych punktów programu będą prezentacje talentów uczniów naszej szkoły. Z pewnością będzie to niepowtarzalna okazja do podziwiania zdolności młodych artystów.

Nasi aktywni goście będą mogli skorzystać z lekcji zumby, które zostały zaplanowane przez organizatorów. Ta energetyczna formuła ćwiczeń pod gołym niebem na pewno przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dla najmłodszych uczestników przewidziano wiele atrakcji. Na terenie „Orlika” pojawią się dmuchane zamki, które zawsze są ogromnym hitem wśród najmłodszej publiczności. Dodatkowo, dostępna będzie fotobudka, gdzie całe rodziny mogą uwiecznić wspólne chwile na pamiątkowych zdjęciach. Program festynu zawiera również zabawę fantową.