Formacik, Wejherowski muzyk, wprowadza nowy utwór z Surfairem i wokalistką Mileną Sychowską na festiwalu Kaszubska California

Znany muzyk z Wejherowa, Formacik, połączył siły z Surfairem, aby stworzyć nowe muzyczne dzieło. Tym razem tematem przewodnim utworu są wakacje. W realizacji tego projektu udział wzięła również Milena Sychowska, utalentowana wokalistka, której głos dodaje niewątpliwego uroku całości.

Nowa piosenka nosi tytuł „Kaszubska California”, a jej refren zachęca do spędzenia czasu nad wodą: „Dawaj z nami nad wodę, chillout czeka za rogiem. Woda twoim nałogiem, nie ma, że nie mogę”. Ten energetyczny utwór został stworzony z myślą o cieszeniu się beztroskim czasem letnich dni na kaszubskiej ziemi.

Formacik ze szczególnym entuzjazmem mówi o współpracy z Mileną Sychowską. Jego zdaniem, to właśnie niepowtarzalny głos wokalistki dodaje utworowi wyjątkowego charakteru. Przekaz utworu jest jasny – zachęca do relaksu i dobrze spędzonego czasu w gronie bliskich przyrody, z uśmiechem na ustach.

Warto wspomnieć, że do piosenki powstał również teledysk, a jego realizacja miała miejsce w malowniczych sceneriach – nad jeziorem Dobre i na puckiej plaży. Dodatkowo, utwór zawiera pokaz umiejętności mistrza świata, Dj ChedeRace. Jak podkreśla Formacik: „Zabieramy was nad wodę i nie ma, że nie mogę”.