Kobieta w Sercu Kaszub – Świętowanie w dobrym celu

Z okazji dnia kobiet w Kościerzynie po trzech latach przerwy zorganizowano wyjątkowe wydarzenie pn. “Kobieta w sercu Kaszub”. Obchody święta obfitowały w wiele atrakcji pozwalających na zebranie środków, które przeznaczone zostaną na wakacyjny wypoczynek dzieci z Domu Dziecka. 

Świętowanie Dnia Kobiet w Kościerzynie było w tym roku wyjątkowe i wzbudziło spore zainteresowanie. Starostwo Powiatowe w Kościerzynie, razem z partnerami zorganizowali bowiem wydarzenie “Kobieta w sercu Kaszub”. Uczestnicy spotkać się mogli z dietetyczką kliniczną, dzięki czemu poszerzyli swoją wiedzę na temat zdrowego żywienia. Ponadto w kierunku prowadzenia zdrowego stylu życia, pojawił się również temat porannego fitnessu. Wiedzą na ten temat podzieliła się trenerka personalna – Magdalena Napierała. 

To nie koniec atrakcji dla płci pięknej, które zaplanowano na wydarzeniu. Kobiety mogły skorzystać m.in. z pokazu makijażu oraz poszerzenia wiedzy na temat wizerunku. Dużą dawkę humoru dostarczył natomiast komik Bartosz Gajda, przedstawiając swój autorski program “Pan z telewizji, czyli stand up czterdziestolatka”. 

Istotny i ważny był również cel spotkania. Zebrane środki przeznaczone bowiem zostaną na wakacje dzieci z Domu Dziecka.