Niepokonany Świt Szczecin zmierzy się w piątek z drużyną Stola Gniewino

Z niecierpliwością oczekujemy na piątkowe starcie na boisku, gdzie piłkarze Świtu Szczecin będą dążyć do osiągnięcia swojego kolejnego, ósmego z rzędu, a jednocześnie jedenastego w tym sezonie triumfu w 3 lidze. Drużyna szczecinian, która nie doznała jeszcze porażki w rundzie jesiennej, jest obecnie liderem drugiej grupy. W 13 kolejce rozgrywek zmierzą się z drużyną Stola Gniewino na Kaszubach.

Pod kierunkiem trenera Piotra Klepczarka, gracze Świtu Szczecin są faworytami nadchodzącego spotkania z drużyną, która znajduje się na przedostatnim miejscu w tabeli i która dotychczas nie odniosła jeszcze zwycięstwa na własnym terenie. Łukasz Święty, najskuteczniejszy zawodnik Dumy Skolwina, zdobywca sześciu goli, jest pełen optymizmu przed dzisiejszym meczem. Podkreśla siłę swojej drużyny i wyraża nadzieję na kolejny sukces.

– Nasz cel to zdobycie pełnej puli punktowej i zrobimy wszystko, aby to osiągnąć. Nasza drużyna to zespół o dużej jakości – pokazujemy to w każdym meczu, nawet kiedy nasi zawodnicy dołączają do gry dopiero w 60 minucie, każdy z nich dodaje jakości do gry. Strzelanie goli przychodzi nam łatwiej, gdy mamy w składzie dobrych zawodników – deklaruje Święty.