Sezon letni w powiecie kartuskim – festiwale i atrakcje

Bez wątpienia, sezon letni w powiecie kartuskim wydaje się być spektakularny, z udziałem szeregu znanych artystów, którzy mają zapewniony występ. Kaszuby, będące stolicą regionu, oraz inne okoliczne miejscowości przyjmą wiele osobistości znanych na całym terenie Polski. Artystów takich jak Zalia, Alicja Majewska, Shazza i After Party można oczekiwać między innymi. To jest miejsce, gdzie możemy dowiedzieć się, kto i kiedy odwiedzi tę malowniczą część kraju.

Letnie atrakcje na rok 2024 w powiecie kartuskim są nie do przegapienia. Od drugiej połowy czerwca prawie każdy weekend jest obfity w anonsy nadchodzących koncertów. W związku z tym, entuzjaści muzyki często stają przed trudnym wyborem – czy udać się na jedno wydarzenie, czy na drugie. Tyle się dzieje!

Programy imprez na ten rok obiecują mnóstwo znanych twarzy. W Kartuzach będziemy mieli przyjemność słuchać takich wykonawców jak Zalia czy Sylwia Grzeszczak. W Ostrzycach naszym uszom dostarczy przyjemności niewątpliwa legenda polskiej muzyki – Alicja Majewska, a na Złotej Górze ponownie usłyszymy heavy metal, tym razem grany przez Nocnego Kochanka. Dodatkowo nie zabraknie atrakcji dla fanów disco polo.