Tragiczny incydent drogowy w Miszewie – kolizja czterech samochodów osobowych

W miejscowości Miszewo, w powiecie kartuskim, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. W czwartek 28 grudnia, około godziny 15.30 na terenie drogi krajowej o numerze 20, miała miejsce kolizja czterech samochodów osobowych. Policja prowadzi śledztwo w celu ustalenia szczegółów tego zdarzenia.

Jak donoszą lokalne media, cztery pojazdy osobowe były zaangażowane w wspomniany wypadek. Miało to miejsce na trasie między miasteczkami Żukowo i Chwaszczyno. W wyniku tego tragicznego zdarzenia, jedna osoba doznała uszkodzeń klatki piersiowej i musiała zostać przewieziona do szpitala na dalsze badania i leczenie. Na miejscu zdarzenia interweniowały liczne służby ratunkowe, w tym personel Policji, zespół ratownictwa medycznego oraz strażacy z czterech różnych zastępów.

Z powodu tego nieszczęśliwego incydentu ruch na drodze krajowej prowadzącej do Miszewa może być utrudniony. Został tam wprowadzony ruch wahadłowy – tak informuje dyżurny komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku.

Aby ustalić dokładne okoliczności tego zdarzenia, prowadzone jest śledztwo przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.