Transport w Gdańsku z Transpol – dlaczego warto skorzystać z usług transportowych tej firmy?

Przedsiębiorstwo Transpol świadczy lokalnie i na terenie całej Polski szeroko pojęte usługi transportowe, wśród których można wymienić m.in. transport HDS, dłużycowy, a także specjalistyczny. Oprócz tego firma świadczy usługi z zakresu bagażówki, a także wynajmu wraz z obsługą podnośników koszowych. Dlaczego skorzystanie z oferty Transpol to doskonały wybór?

Na jakie korzyści może liczyć klient przedsiębiorstwa Transpol?

Transport w Gdańsku świadczony przez Transpol to przede wszystkim gwarancja niezawodności i terminowości dostaw, zapewnia przez wieloletnie doświadczenie w branży. Przedsiębiorstwo działa na rynku już od 1987 roku. Zaufanie stałych klientów było budowane od ponad 30 lat. Do tego klienci mogą liczyć na fachową wiedzę i doradztwo m.in. dotyczące doboru pojazdu transportowego, ze strony wyspecjalizowanej kadry, posiadającej znakomite kompetencje i kierującej się w swojej pracy rzetelnością. Transport w Gdańsku z Transpol posiada zindywidualizowane podejście do potrzeb każdego ze swoich klientów. Z tego względu osoba korzystająca z usług tej firmy transportowej może liczyć na elastyczność, gdy zajdzie taka potrzeba. Obecnie aż 25. z nich zdecydowało się na stałą współpracę. Firma każdego dnia przejeżdża 7200 kilometrów, wykonując średnio 28 zleceń. Usługobiorcy tak chętnie wybierają Transpol również ze względu na gwarancje bezpieczeństwa. Klient ma zagwarantowane, że transportowany ładunek jest ubezpieczony, a dodatkowym dowodem na transparentność tego przedsiębiorstwa jest uczestnictwo przez nią w programie Rzetelna Firma. Ponadto transport jest przez całą dobę monitorowany za pomocą GPS. Atutem firmy jest również zapewnienie szybkiej wyceny, a także proponowanie konkurencyjnych cen. Komfort jest zapewniony również poprzez odciążenie klienta z kwestii dotyczącej formalności poprzez pomoc w tym zakresie. Usługi są świadczone przede wszystkim na obszarze Trójmiasta, ale z oferty prezentowanej przez przedsiębiorstwo mogą z powodzeniem skorzystać klienci na obszarze całego województwa, a nawet kraju.

Transport HDS – jako jedna z podstawowych usług świadczonych przez firmę Transpol

Transport HDS to obecnie jedna z podstawowych usług oferowanych przez firmę Transpol.

Kompleksowe usługi HDS są obecnie podstawowym obszarem działalności firmy Transpol. Przedsiębiorstwo za pomocą specjalistycznego sprzętu w postaci pojazdu skrzyniowego wykona profesjonalnie takie usługi, jak m.in. transport wszelkiego rodzaju kontenerów, baraków, stali, szalunków, czy rusztowań, a także szalunków. System pod postacią żurawia przeładunkowego o zasięgu wynoszącym nawet 26 metrów to rozwiązanie, które może stanowić nieocenioną pomoc w pracach z takich obszarów, jak budownictwo w szczególności do przenoszenia ciężkich materiałów budowlanych na plac budowy, rolnictwo, czy leśnictwo. Usługa HDS jest często wybieranym rozwiązaniem dla transportu kontenerów.

Z jakich innych usług mogą skorzystać osoby zainteresowaną ofertą przedsiębiorstwa transportowego Transpol?

Profesjonalna usługa z zakresu oferowania dostosowanych do potrzeb klienta podnośników koszowych wraz z możliwością skorzystania z profesjonalnej obsługi ze strony operatora może okazać się niezwykle przydatna w takich sytuacjach jak m.in. odśnieżanie dachu, wycinanie drzew, czy montaż billboardów. Zakres tej usługi jest oczywiście znacznie szerszy i przyda się wszędzie tam, gdzie konieczna jest praca na wysokości takie, jak różnego rodzaju prace montażowe i remontowe, a także mycie okien.

Transpol świadczy usługi z zakresu wynajmu zróżnicowanych podnośników koszowych o wszechstronnym zastosowaniu.

Usługą cenioną przede wszystkim przez klientów indywidualnych jest tzw. „bagażówka”. To gwarancja bezpiecznego ze względu na objęcie przedmiotów odpowiednimi zabezpieczeniami, sprawnego i szybkiego,  a wręcz ekspresowego transportu zarówno na dłuższych, jak i nieco krótszych trasach. Klienci indywidualni mogą z powodzeniem skorzystać z tej oferty m.in. podczas przeprowadzek. Z kolei przedsiębiorcy mogą liczyć na możliwie najszybszy transport materiałów budowlanych. Specjalistyczna wiedza ze strony kadry firmy zapewni usługobiorcy optymalizacje kosztów. Z oferty Transpol mogą z powodzeniem również klienci potrzebujący skorzystać z transportu ponadgabarytowego, czyli np.:. Koparek, maszyn budowlanych, czy rolniczych. Z pełną ofertą można zapoznać się pod adresem: https://transport-gdansk.pl.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „TRANSPOL” Jolanta Waszkiewicz
ul. Litewska 4 C,
80-719 Gdańsk
woj. Pomorskie

Telefon: 600-931-087

Kontakt